Ansatte salg

Bjørn Bergskaug

/ Distriktssjef - Østfold, Akershus, Oslo, Buskerud
email bjorn.b@nordesign.no mobile 911 43 116

Bjørn Uno Østlie

/ Distriktssjef - Vestfold, Telemark, Agder
email bjorn.uno@nordesign.no mobile 920 68 224

Jong Luu

/ Distriktssjef - Trøndelag, Nordland
email jong@nordesign.no phone 73 84 95 56 mobile 452 57 004

Lars Petter Brue

/ Distriktssjef - Rogaland, Hordaland, Sogn og Fjordane
email lars.petter@nordesign.no mobile 930 40 666

Øyvind Jensen

/ Salgsagent - Butikker Midt- og Nord-Norge
email oj@live.no mobile 908 88 809

Pål Skaarer

/ Distriktssjef - Akershus, Hedmark, Oppland
email paal@nordesign.no mobile 922 36 411

Roger Knutsen

/ Salgsagent - Butikker Sør-Norge
email roger@unodesign.no mobile 957 49 534

Thomas Solberg

/ Distriktssjef - Trøndelag, Møre og Romsdal
email thomas@nordesign.no phone 73 84 95 53 mobile 982 55 774

Ansatte administrasjon

Bernt Ludvig Wilmann

/ Innkjøper
email bernt@nordesign.no phone 73 84 95 52 mobile 913 30 022

Håvard Flo Malvik

/ Salgs- og Markedskoordinator
email haavard@nordesign.no phone 73 84 95 57 mobile 971 17 113

Jens Juberg

/ Produkt- og Forretningsutvikler
email jens@nordesign.no phone 73 84 95 55 mobile 907 57 408

Kjeld Myrslo Andersen

/ Belysningsplanlegger
email kjeld@nordesign.no phone 73 84 95 61 mobile 464 44 044

Morten Jensen

/ Inneselger/ Kundeservice
email morten@nordesign.no phone 73 84 95 50 mobile 940 17 339

Steinar Schrødter

/ Daglig leder
email steinar@nordesign.no phone 73 84 95 54 mobile 916 01 590

Logistikk

Hans Petter Storvik

/ Logistikkansvarlig
email hans.petter@nordesign.no mobile 951 27 888

Lager

Gøran Wolden Monsen

/ Lagermedarbeider
email goran@nordesign.no mobile 982 17 338

Svein Wolden

/ Lagermedarbeider
email svein@nordesign.no mobile 948 38 308

Thomas Evensen

/ Lagermedarbeider
email thomas.evensen@nordesign.no mobile 468 49 267