Ansatte - Salg og administrasjon

jens sh.jpg   Jong kart.jpg Jong sh.jpg


Jens Juberg

Produkt- og forretningsutvikler

 

Epost: jens@nordesign.no

Tlf: 73 84 95 55

Mob: 907 57 408

 

 

 


Jong Luu

Salgskonsulent
Sør-Trøndelag, Nord-Trøndelag og Nordland (opp til Saltfjellet)

Epost: jong@nordesign.no

Tlf: 73 84 95 56

Mob: 452 57 004

 

 

kristian sh.jpg   kart pal skaarer.jpg pål skaarer sh.jpg


Kristian Juberg

Teknisk sjef
 

Epost: kristian@nordesign.no

Tlf: 73 84 95 51

Mob: 907 70 989

 


Pål Skaarer

Salgskonsulent

Akershus, Hedmark, Oppland

Epost: paal@nordesign.no

Mob: 922 36 411
 

 

Steinar Schrødter.jpg   kart johan.jpg  


Steinar Schrødter

Daglig leder
 

Epost: steinar@nordesign.no

Tlf: 73 84 95 54

Mob: 916 01 590

 

 


Børge Frammarsvik

Avdelingsleder, NorDesign AS avd. Oslo

Østfold, Akershus, Oslo, Buskerud

Epost: borge@nordesign.no

Mob: 918 43 110

       

Bernt Ludvig Wilmann

Innkjøper
 

Epost: bernt@nordesign.no

Tlf: 73 84 95 52

Mob: 913 30 022

 


 

    Lars Petter kart.jpg lars petter brue sh.jpg


Morten Jensen

Inneselger/ Kundeservice


Epost: morten@nordesign.no

Tlf: 73 84 95 50

Mob: 940 17 339

 


Lars Petter Brue

Salgskonsulent

Rogaland, Hordaland og Sogn og Fjordane

Epost: lars.petter@nordesign.no

Mob: 930 40 666


 

 ZNordesign_AS_Havard_thmb   kart marthe skolmli.jpg  


Håvard Flo Malvik

Salgs- og Markedskoordinator


Epost: haavard@nordesign.no

Tlf: 73 84 95 57

Mob: 971 17 113

 


Thomas Solberg

Salgskonsulent

Sør-Trøndelag og Møre og Romsdal

Epost: thomas@nordesign.no

Tlf: 73 84 95 53

Mob: 982 55 774
 

 

    kart geir jegervatn.jpg  
Kjeld Myrslo Andersen

Belysningsplanlegger


Epost: kjeld@nordesign.no

Tlf: 73 84 95 61

Mob: 464 44 044

 


Vidar Aas

Distriktansvarlig

Nordland (ned til saltfjellet), Troms og Finnmark
 

Epost: vidar@nordesign.no

Mob: 918 94 500

 

    kart Uno.jpg  Bjorn Uno.jpg
   
Bjørn Uno Østlie

Salgskonsulent

Aust-Agder, Vest-Agder, Telemark og Vestfold

Epost: bjorn.uno@nordesign.no

Mob: 920 68 224