Ansatte - Salg og administrasjon

jens sh.jpg   Jong kart.jpg Jong sh.jpg


Jens Juberg

Daglig leder

 

epost: jens@nordesign.no

Tlf: 73 84 95 55

mob: 907 57 408

 

 

 


Jong Luu

Salgskonsulent
Sør-Trøndelag, Nord-Trøndelag og Nordland (opp til Saltfjellet)

epost: jong@nordesign.no

tlf: 73 84 95 56

mob: 452 57 004

 

 

kristian sh.jpg   kart pal skaarer.jpg pål skaarer sh.jpg


Kristian Juberg

Markedssjef
 

epost: kristian@nordesign.no

Tlf: 73 84 95 51

mob: 907 70 989

 


Pål Skaarer

Salgskonsulent

Akershus, Buskerud, Hedmark, Oppland

epost: paal@nordesign.no

mob: 922 36 411
 

 

Steinar Schrødter.jpg   kart johan.jpg  Joachim_thmb


Steinar Schrødter

Salgssjef
 

epost: steinar@nordesign.no

tlf: 73 84 95 54

mob: 916 01 590

 

 


Joachim Olsen

Key Account Manager  

Østfold, Akershus (øst), Oslo (øst)

epost: joachim@nordesign.no

mob: 950 85 216

    kart johan.jpg ZNordesign_AS_Jan_Eric_thmb

Bernt Ludvig Wilmann

Innkjøper

epost: bernt@nordesign.no

tlf: 73 84 95 52

mob: 913 30 022
 

 

Jan Eric Seglem

Key Account Manager  

Buskerud, Akershus (vest), Oslo (vest)

epost: jan.eric@nordesign.no

mob: 901 77 502
 

    Lars Petter kart.jpg lars petter brue sh.jpg


Morten Jensen

Inneselger/ Kundeservice


epost: morten@nordesign.no

tlf: 73 84 95 50

mob: 940 17 339

 


Lars Petter Brue

Salgskonsulent

Rogaland, Hordaland og Sogn og Fjordane

epost: lars.petter@nordesign.no

mob: 930 40 666


 

 ZNordesign_AS_Havard_thmb   kart marthe skolmli.jpg  


Håvard Flo Malvik

Salgs- og Markedskoordinator


epost: haavard@nordesign.no

tlf: 73 84 95 57

mob: 971 17 113

 


Thomas Solberg

Salgskonsulent

Sør-Trøndelag og Møre og Romsdal

epost: thomas@nordesign.no

tlf: 73 84 95 53

mob: 982 55 774
 

 

    kart geir jegervatn.jpg  


Kjeld Myrslo Andersen

Belysningsplanlegger


epost: kjeld@nordesign.no

tlf: 73 84 95 61

mob: 464 44 044

 

Stilling ledig

Nordland (ned til saltfjellet), Troms og Finnmark

 

 

    kart Uno.jpg  Bjorn Uno.jpg
   
Bjørn Uno Østlie

Salgskonsulent

Aust-Agder, Vest-Agder, Telemark og Vestfold

epost: bjorn.uno@nordesign.no

mob: 920 68 224